ZŠ Žichovice
ZŠ Žichoviceškola pro život

Vize naší školy

Naše škola se stane místem, kam budou žáci rádi chodit a kde získají základní znalosti potřebné k životu.

• ​​ Malá škola s příjemným domácím prostředím
  • ​​ Individuálně se věnujeme každému žákovi
  • ​​ Malé počty
    žáků ve třídě
  • ​​ Výuku doplňujeme řadou zajímavých akcí

Pro školu ( OP JAK - Šablony)

Tento projekt má za cíl přispět k zajištění rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání pro všechny děti a žáky prostřednictvím  vzdělávání pracovníků škol a  zavádění inovativních metod výuky.

plakát

Digitalizujeme školu

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

digitalizujeme školu projekt

Doučování

Ministerstvo školství,mládeže
a tělovýchovy připravilo
Národní plán doučování,doučování
který pomůže zmírnit
negativní dopady výluky
prezenční výuky v důsledku
pandemie COVID-19.

Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol

V rámci tohoto projektu dostávají žáci mléčné výrobky,Ovoce a zelenina do škol Mléko do škol
ovoce a zeleninu.

Máme rádi naši školu

Díky tomuto projektu mohou žáci zdarma navštěvovat kroužky.Nakoupili jsme pro žáky nové notebooky a tablety, které budou používat při výuce. Pro žáky připravíme ve škole 4 zajímavé projektové dny.

Projekt ukončen.Projekt Máme rádi naši školu

Přírodní zahrada

Díky tomuto projektu, se výrazně změní nynější podoba školní zahrady. Vznikne tu dřevěná venkovní učebna, záhony, skalky, studna a přibude plakátmnožství výukových pomůcek.                  Tento projekt bude financován ze Státního fondu životního prostředí ČR.  Patnácti  procenty se podílí Obec Žichovice.  Už se těšíme, až se budeme moci učit venku.

Naše lepší škola

Díky tomuto projektu mohli žáci zdarma navštěvovat kroužky. Nakoupili jsme pro žáky notebooky a tablety. Pedagogové absolvovali vzdělávací akce.

Projekt Naše lepší škola

Svátek a výročí

Svátek má Josef

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den invalidů

Zítra má svátek Světlana